Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza wszystkich, a w szczególności Uczniów i Nauczycieli, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie 14.10.2022 r. Zostanie rozegrane w 100% online, a więc do udziału wystarczy komputer z dostępem do internetu. Ważne, aby mieć możliwość skorzystania ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na lekcji w szkole!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!