Tydzień Edukacji Globalnej (GEW) to ogólnoświatowa inicjatywa podnosząca świadomość i wezwanie do wspólnego przemyślenia i zmiany naszego świata, wykorzystująca edukację globalną jako narzędzie solidarności i zmiany.

Byliśmy i MY ! #szkolanawzgorzu 😊

Obie grupy zadaniowe- ZWARRA z II LOC i WYKOŃCZENIÓWKA Z K1 z I LOC wzięły udział w webinariach na temat problemów globalnych oraz wzięły udział w grze korytarzowej. Przez dwa dni realizowali zadania tematyczne dotyczące zmian klimatu oraz równości i zależności globalnych.

Świetnie się spisali, byli zaangażowani, kreatywni i innowacyjni.

Dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałe reprezentowanie szkoły.

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6

III Liceum Ogólnokształcące nauka trwa 4 lata

Technikum Nr 2 nauka trwa 5 lat

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 nauka trwa 3 lata