To już kolejny w tym roku wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni zorganizowany przez Panie: Jolantę Stankowską oraz Martę Furman.
Salon fryzjerski "Szalone nożyczki" gościł 16 lutego m.in. uczniów ZSZIO z Kartuz. Prowadzony przez mistrza grzebienia i rzecz jasna nożyczek, Tonia, słynie z doskonałej obsługi i profesjonalnych usług, niestety na jego nienaruszonej reputacji pojawia się skaza - morderstwo w sąsiadującym z salonem mieszkaniu, dokonane przez nieznanego sprawcę. Podejrzani są zarówno pracownicy salonu, jak i jego klienci.
I tu do akcji wkraczają... Widzowie. Uczniowie z kartuskiego Wzgórza zamienili się w detektywów.
Mieli własne poszlaki, które pomogły w rozwikłaniu sprawy. Świadkowie bezpośrednio zadawali pytania podejrzanym. To oni biorąc czynny udział w śledztwie wskazali winnego, to dzięki nim policjanci mogli odtworzyć feralne zdarzenie z najdrobniejszymi szczegółami, to wreszcie m.in. uczniowie naszej szkoły zadecydowali o zakończeniu sztuki.

teatr salonik_1
teatr salonik_1 teatr salonik_1