Reprezentacja ZSZ i O w Kartuzach zwyciężyła w XVIII Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju uczestniczyło sześć szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kartuskiego. W pierwszym meczu „Wzgórze” podejmowało faworyta turnieju ZSZ i O Żukowo. Po zaciętej grze obu drużyn nieznacznie lepszą okazała się nasza szkoła, która pokonała 2:0 zespół z Żukowa. W drugim swoim meczu reprezentacja ZSZ i O w Kartuzach bez większym problemów 2:0 zwyciężyła nad słabo spisującą się drużyną II LO w Kartuzach. W finale nasza szkoła spotkała się ze zwycięzcą drugiej grupy ZST Kartuzy. Był to najbardziej wyrównany mecz w całych zawodach. Prowadzenie obejmowała raz jedna szkoła, raz druga. Pierwszy set został rozstrzygnięty dopiero po grze na „przewagi”, którą wygrało „Wzgórze” 28:26. W drugim secie to goście dyktowali warunki gry. Nasza reprezentacja musiała cały czas nadrabiać straty. Dopiero przy stanie 22:22 dwa bloki i jeden as serwisowy doprowadziły nasza szkołę do zwycięstwa 25:22 i w całym meczu 2:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Elgert z III HW.