19 września 2018 nasza szkoła otrzymała tytuł finalisty konkursu w kategorii LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MŁODZIEŻOWEJ podczas gali rozdania nagród Pomorski Gryf Gospodarczy 2018 w Dworze Artusa w Gdańsku. Wyróżnienie jest bardzo cenne, jesteśmy jedyną szkołą, która uzyskała takie wyróżnienie wśród różnych przedsiębiorstw i organizacji województwa pomorskiego.

Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej cenionych regionalnych nagród, którą otrzymują najlepsze przedsiębiorstwa i organizacje na Pomorzu. W tym roku do konkursu zakwalifikowano 85 firm i organizacji. Podczas gali wybrani zostali Liderzy: innowacji, eksportu, inwestycji, odpowiedzialności społecznej, kształcenia zawodowego i przedsiębiorczości młodzieżowej, a także Pomorski start-up.

lmp_1
lmp_1 lmp_1