W Zespole  Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte w Kartuzach odbyła się powiatowa inauguracja roku szkolnego 2018/2019.

W uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego wzięli udział uczniowie wszystkich klas pierwszych, którzy zdecydowali się kontynuować IV etap nauki w szkole na "Wzgórzu", a także dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych w powiecie, przedstawiciele władz powiatu na czele ze starostą Janiną Kwiecień oraz grono pedagogiczne. Wszystkich zgromadzonych powitała dyrektor ZSZiO Grażyna Maczulis. Następnie młodzież - przygotowywana przez Panią Martę Furman oraz Panią Dominikę Kostrzewę -zaprezentowała bogaty program artystyczny łączący rolę edukacji z elementami historii Polski.

r_r_1
r_r_1 r_r_1