Rusza kolejna odsłona programu Trefla Gdańsk „ Siatkarz z klasą”.

Serdecznie zachęcamy uczniów naszej szkoły do kibicowania w meczach piłki siatkowej mężczyzn, które odbędą się w Ergo Arenie w następujących terminach:

• 11.2018- Trefl Gdańsk- Asseco Resovia Rzeszów
  • 12.2018- Trefl Gdańsk- Cerrad Czarni Radom
  • 01.2019- Trefl Gdańsk- PGE Skra Bełchatów
  • 02.2019- Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel
  • 03.2019- Trefl Gdańsk- Aluron Virtu Warta Zawiercie

Po każdym z pięciu konkursowych meczów , trzy najliczniejsze grupy szkolne zostaną zaproszone do Ergo Areny na „ lwią lekcję”- czyli spotkanie z zawodnikami i wspólny trening.

Nie zmarnujmy tej szansy!

Impreza podsumowująca dla wszystkich uczestników odbędzie się wiosną , a w programie znajdą się m.in.: wspólna zabawa, atrakcje dodatkowe i spotkanie z zawodnikami, a to wszystko zwieńczone zostanie biciem rekordu w odbijaniu piłki..

Zapisy aktualne już u pani Jolanty Stankowskiej.