Wniosek numer: 2018-1-PL01-KA102-049287

Tytuł: Wszystko jest lekcją- staże ZSZiO w Kartuzach w Europie

WYNIKI REKRUTACJI NA STAŻ ZAGRANICZNY- GRUPA A

Komisja w składzie: Magdalena Fryt - Koordynator projektu-nauczyciel języka angielskiego, Przewodnicząca Komisji , Paweł Pobłocki -Nauczyciel przedmiotów zawodowych. Sylwia Klaman- Nauczyciel języka angielskiego, Iwona Cyrocka- Szkolny doradca zawodowy, Beata Paczoske-  Psycholog Szkolny, Patryk Paracki - Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego  ustaliła, że w wyniku przeprowadzonej rekrutacji, uczestnikami stażu w Porstmouth, w Anglii w ramach w/w projektu zostali:

Technikum Handlowe:

Sobisz Karolina, Szwaba Paulina, Gilmajster Marcela, Cichocka Adriana, Knop Dorian i Sikora Paweł.

Lista rezerwowa: Trzebiatowska  Dominika

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

Formela Damian, Kamiński Kacper, Wicki Jakub, Noetzel Małgorzata, Kuchta Jolanta i Błonk Wiktoria

Lista rezerwowa: Labuda Dagmara

Technikum Informatyczne:

Butowski Michał, Sajko Arkadiusz, Gończ Adrian, Burandt  Dawid, Raćkowski Gabriel, Gronda Klaudia, Stalka Mateusz, Lubocki Daniel, Bulczak Tomasz

Lista rezerwowa:  Laskowski Karol, Drzonowski Piotr

W ramach przygotowania, uczestnicy są zobowiązani do udziału w zajęciach z psychologiem ( 5 ha), kursie pierwszej pomocy ( 2 ha), kursie z języka angielskiego ( 15 ha) i zajęciach z doradcą zawodowym ( 2 ha).

Terminy zajęć zostaną ustalone  po 26 w września, 2018.

Gratulujemy!