Szkolna reprezentacja ZSZ i O w Kartuzach w dniu 17 października 2018r. reprezentowała powiat kartuski podczas Wojewódzkiej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Garczynie. W tym roku szkolnym był najwyższy poziom sportowy jeżeli chodzi o wyniki pomiaru czasu. Nasza drużyna z wynikiem 30min. 32 sek., który jest najlepszym wynikiem w historii naszej szkoły (średni wynik 3:03 na 1000 m.) zajeła dopiero 10 miejsce w klasyfikacji generalnej na 17 szkół województwa pomorskiego. Należy dodać, że uzyskany czas przez reprezentację ZSZ i O w ubiegłych latach premiowany byłby medalem Mistrzostw Województwa Pomorskiego. Opiekun reprezentacji p. R. Makurat dziękuje uczestnikom zawodów oraz gratuluje uzyskanych wyników.

Drużynę ZSZ i O w Kartuzach reprezentowali:

1. Jarosław Piepiórka III LO d
  2. Andrezj Labuda III LO d