W dniu 16.11.2018  r. uczniowie z  Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach w ramach programu  „ Siatkarz z klasą ” wyjechali na mecz  do Ergo Areny do Sopotu. Było to spotkanie siatkarskiej Plus Ligi: Trefl Gdańsk – AssecoResovia Rzeszów.  Starcia z tym przeciwnikiem od lat elektryzują trójmiejską publiczność, a teraz dodatkowym smaczkiem jest fakt, że po stronie AssecoResovii zobaczyliśmy  Mateusza Mikę i Damiana Schulza – wieloletnich graczy gdańskiego zespołu.Zainteresowanie wyjazdem było spore. Efekt to 92 uczniów oraz 7  nauczycieli, którzy na żywo mogli zobaczyć arenę  oraz piłkarzy, których na co dzień mogą podziwiać tylko podczas relacji telewizyjnych. Podczas meczu był prowadzony bardzo żywiołowy doping, w którym uczniowie wspierali gdańską drużynę  i świetnie się przy tym bawili. Ponadto w hali Ergo Arena pojawiło się mnóstwo biało-czerwonych akcentów, podkreślających 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości! Wycieczka miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu. Po meczu pozostały dobre wspomnienia i zdjęcia.

siatka_2
siatka_2 siatka_2