Stowarzyszenia dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach realizuje projekt „Moja pasja moim sukcesem” w ramach, którego odbył się szkolny konkurs „Talenty ze Wzgórza”. W konkursie wzięło udział 29 uczniów z różnych klas z naszej szkoły. Celem konkursu było wyłonienie uczniów mających różne talenty. W najbliższym czasie wszyscy uczestnicy wezmą udział w warsztatach ze specjalistami z różnych dziedzin, będą to warsztaty: plastyczne, wokalne, fotograficzne i literackie. Ponadto w ramach realizacji projektu zostanie zorganizowany wyjazd do Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku. Organizatorzy panie J. Stencel i I. Cyrocka gratulują wszystkim odważnym, którzy zgłosili się do konkursu. Życzymy dalszych sukcesów.