Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. 19 listopada 2018 roku w naszej szkole rozegrano drużynowe zawody w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnch powiatu kartuskiego, w których drużyna dziewcząt zajęła I miejsce i będzie reprezentować powiat kartuski w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady 28 listopada oraz drużyna chłopców zajęła II miejsce w turnieju. Razem w zawodach uczestniczyło 9 reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Arent, Ewelina Sikora, Julia Szweda oraz Jarosław Piepiórka, Szymon Musiołowski, Maksymilian Miotke. Organizatorem zawodów był Roman Pytka, sędzią głównym był p. Mirosław Płotka. Uroczystego podsumowania zawodów i wręczenia nagród dokonała pani dyrektor Teresa Riegiel.

tenis_1
tenis_1 tenis_1