W dniu 28.11.2018 r. uczennice z klasy 3 Zasadniczej Szkoły Zawodowej o profilu Sprzedawca: Agata Wiczling, Magdalena Szczypior oraz Dagmara Labuda, uczestniczyły
w I Powiatowym Konkursie „Skuteczna rozmowa z klientem”, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach. Konkurs adresowany był do uczniów szkół branżowych powiatu kartuskiego. Celem konkursu było propagowanie kultury języka w zawodzie, kształtowanie umiejętności prowadzenia rozmowy z klientem jak również upowszechnianie zasad savoir-vivre’u wśród młodocianych pracowników. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani dyrektor Grażyna Maczulis.

 

r_ z klientem_1
r_ z klientem_1 r_ z klientem_1
r_z klientem_2
r_z klientem_2 r_z klientem_2
r_z klientem_3
r_z klientem_3 r_z klientem_3
r_z klientem_4
r_z klientem_4 r_z klientem_4