Przyszedł czas na podsumowanie, podziękowanie i gratulacje. W budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach w dniu 9 marca 2019r.  odbyła się gala podsumowująca minioną edycję projektu Szlachetna Paczka.Koordynowała go Katarzyna Mielewczyk, która dzięki pomocy swoich wolontariuszy udanie poprowadziła  rejon do finału projektu.

Dzięki opowiedzianym historiom przez  obdarowanych ludzi nie zabrakło chwil wzruszeń. Natomiast młodzieżowe występy muzyczne wprawiły wszystkich w nieopisywalny nastrój adekwatny do uroczystości.

W pracach Szlachetnej Paczki  w dniach 8 i 9 grudnia 2018r.brali udział również wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Iskierka Nadziei”.Nie zabrakło ich także na gali podsumowującej to dzieło.

1. Marcela Gilmajster z klasy III TH
  2. LeykAngelika z klasy IV TOR
  3. Damaszk Natalia z  klasy IV TOR
  4. Kamil Konkol z klasy I TI
  5. Machola Angelika z klasy I TH
  6. Bronk Zuzanna z klasy I TH
  7. Syldatk Zuzanna z klasy II LO”D”
  8. Majkowska Martyna z I Branżowej
  9. Formela Weronika z I klasy I TH

Wolontariuszom za ich poświęcony czas i pracę dziękują opiekunowie klubu Justyna Kluge i Ewa Plichta.

sz_p_1
sz_p_1 sz_p_1