Alicja Leyk z klasy IV Technikum Ekonomicznego w ZSZiO w Kartuzach odebrała z rąk Dziekana UMK w Toruniu indeks na Wydział Nauk Ekonomicznych. Jest to nagroda dla laureatki XIX Ogólnopolskiego Konkursu z Wiedzy z Rachunkowości.
Alicja bardzo cieszy się ze swojego sukcesu i deklaruje, że właśnie na tej, renomowanej uczelni będzie zdobywać wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowości i finansów.
Przed uczennicą matura, która dla tak zdolnej i pracowitej osoby to tylko formalność a potem może spędzać szczęśliwie, najdłuższe wakacje w życiu.
Zapytana czy wybrałaby ponownie Technikum Ekonomiczne w ZSZiO w Kartuzach odpowiedziała, że w tej szkole odkryła swoje zainteresowania, przeżyła przygodę edukacyjną
i spełniały się jej marzenia a dodatkowo uniknie stresu związanego z z rekrutacją na studia.
Alicji gratulujemy, osiągnięcia wymarzonego sukcesu i życzymy jej powodzenia w życiu.

stud_1
stud_1 stud_1