Pierwsze testy w ramach Szkolnej Ligi Matematycznej już za nami. 

 23 września odbył się konkurs dla klas pierwszych, 2 października  dla klas starszych na poziomie rozszerzonym, a 3 października dla klas starszych na poziomie podstawowym. 

 Niedługo kolejne testy :) Gratulujemy!

Szkolna Liga Matematyczna

Klasy pierwsze

Wyniki  - TEST I

Miejsce

 

Imię i nazwisko/klasa

nr grupy

Max 21 pkt

Test 1

1

Paulina Rychert

Dawid Radomski                   1 LOc

21

14,5

1

Jakub Hebel

Stanisław Michalewicz           1 TI g

39

14,5

2

Alicja Kropidłowska

Agata Sobczyńska                  1 TE p

10

13

3

Klaudia Golnau

Marta Went                            1 TE p

15

12,5

        3

Julia Baczyńska                     1 TE p

Kacper Prokopczyk                 1 TI p

40

12,5

4

Michał Okroj

Maksymilian Jank

11

11,5

5

Marta kozłowska

Fabian Lewna

17

11

5

Mikołaj Mazur

Kewin Leja

13

11

5

Patrycja Labuda

Marta Król                              1TE p

36

11

5

Tymon Dera

Patryk Furman                         1 TI p

1

11

6

Sylwia Miotk

Agata Szwichtenberg             1 TE p

5

10,5

6

Oliwia Król

Natalia Stankowska               1 THp

38

10,5

6

Kacper Barembruch

Patryk Sikora                           1 TI p

26

10,5

6

Małgorzata Formella

Agata Kropidłowska               1TE p

29

10,5

7

 Paweł Koniszewski

Michał Stańczak                     1 TI g

28

10

7

Jonasz Breza

Robert Jereczek                       1 TI p

34

10

Gratuluję osiągnięć !!!

Pozostałe wyniki są poniżej 10 pkt, ale to się może zmienić po kolejnym teście J

Zapraszam

Dorota Turska

 

Szkolna Liga Matematyczna - ROZSZERZENIE

 Wyniki  - TEST 1

Miejsce

Imię i nazwisko – klasa

Liczba punktów

1.

Natalia Sobisz – 4TI

16

2.

Joanna Łaszewska

Paulina Jank – 4TE

15

3.

Georginia Rychert

Karina Rychert – 3LOc

14

3.

Paweł Głowienka – 4TI

14

4.

Dominika Lejkowska

Magdalena Ćwikałowska – 4TE

13

4.

Monika Kitowska

Martyna Tusk – 4TE

13

4.

Zuzanna Wrońska

Weronika Trzebiatowska – 2LOc

13

4.

Gabriel Rachowski – 4TI

13

5.

Kinga Szwichtenberg

Magdalena Zielinska – 4TE

11

5.

Anna Wenta

Paulina Gruchała – 4TE

11

5.

Iwo Goll – 2TOI

11

6.

Zuzanna Syldatk

Aleksandra Walkusz – 3LOd

9

7.

Alicja Birr

Karolina Młyńska – 3LOc

8

7.

Martyna Miotk

Paulina Labuda – 4TE

8

7.

Dominik Dawidowski

Andrzej Pipka – 4TE

8

  

liga mat_1
liga mat_1 liga mat_1
liga mat_2
liga mat_2 liga mat_2
liga mat_3
liga mat_3 liga mat_3
liga mat_4
liga mat_4 liga mat_4