Dnia 3 października 2019 r. zorganizowano wieczór biblioteczny, który był w klimacie horroru. Dominującą literaturą była literatura grozy. Uczniowie zostali zaproszeni nie tylko do wspólnych zabaw i gier, ale także mogli samodzielnie korzystać z ekspozycji książek przygotowanych właśnie na to wydarzenie. Spotkanie miało za zadanie przekonać uczniów, że nie jest jedyną rolą biblioteki szkolnej wypożyczanie książek, a przekonanie ich o możliwości, jakie daje biblioteka poprzez swoją działalność. Po raz kolejny wieczór w bibliotece przekonał o celowości działania, uczniowie aktywnie łączą swoje życie szkolne z biblioteką i ją częściej odwiedzają.

  

str w bib_1
str w bib_1 str w bib_1
str w bib_2
str w bib_2 str w bib_2
str w bib_3
str w bib_3 str w bib_3
str w bib_4
str w bib_4 str w bib_4
str w bib_5
str w bib_5 str w bib_5
str w bib_6
str w bib_6 str w bib_6
str w bib_7
str w bib_7 str w bib_7
str w bib_8
str w bib_8 str w bib_8