16 października 2019 roku w naszej szkole, w ramach realizacji projektu Rozwój Piłki Siatkowej – Wzgórze 2019, odbył się Szkolny Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców. W tym roku szkolnym rozgrywki zostały przygotowane dla uczniów klas pierwszych. Z każdej klasy zostały wytypowane 10 – osobowe reprezentacje, łącznie w turnieju zagrało 130 uczniów. Reprezentacje klas rywalizowały w dwóch kategoriach: drużyny po szkole podstawowej i po gimnazjum. W pierwszej kategorii ( po szkole podstawowej) złote medale przypadły klasie I LO C. zaś w drugiej kategorii (po gimnazjum) najlepszą drużyną okazała się klasa I TI.

Klasyfikacja końcowa ( po szkole podstawowej)

 1. I LO C
 2. I TH
 3. I BSI
 4. I TI
 5. I TE
 6. I TR
 7. I LO D

Klasyfikacja końcowa (po gimnazjum)

 1. I TI
 2. I LO D
 3. I BSI
 4. I TRH
 5. I TE
 6. I LO C