Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem to inicjatywa zorganizowana przez Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach.  22 listopada 2019 roku w Gościńcu Kaszubskim odbyła się wielka akcja charytatywna na rzecz potrzebującej oraz utalentowanej młodzieży ZSZiO w Kartuzach.

W piątkowy wieczór spotkali się lokalni przedsiębiorcy, rodzice uczniów, nauczyciele i absolwenci ZSZiO w Kartuzach po to, aby okazać wsparcie i umożliwić realizowanie pasji młodym ludziom.

W czasie spotkania licytowano różne produkty przekazane przez rodziców, lokalnych przedsiębiorców, a także nauczycieli oraz uczniów.

Podczas uroczystej kolacji odbył się koncert szkolnego chóru z ZSZiO w Kartuzach. Muzycznie zaangażowali się również w Andrzejkową Gwiazdkę z Sercem utalentowani absolwenci: Arleta Barczyk, Anna Brzeska i Hubert Falkiewicz.

Członkowie Stowarzyszenia składają serdeczne podziękowania za okazane serce i wsparcie wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w tą akcję charytatywną

zdjcie_1
zdjcie_1 zdjcie_1