Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że do 26 kwietnia 2020 została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.
Nowelizacja rozporządzenia MEN w tej sprawie została już opublikowana w Dzienniku Ustaw RP http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/642.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach, a także przesunięciem terminu egzaminów zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu egzaminów maturalnych oraz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Wszystkie komunikaty w tej sprawie znajdują się na stronie internetowej: www.gov.pl/edukacja

W celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, zaleca się, by komunikacja ze szkołą odbywała się pocztą mailową lub tradycyjną, za pomocą dziennika elektronicznego Librus albo drogą telefoniczną,

tel. 58 681-07-35