GODZINY PRZYJĘĆ RODZICÓW   2018/19

 

Lp

Nazwisko , imię

nauczycieli

Dzień tygodnia

 

Godzina

 

Lp

Nazwisko , imię

nauczycieli

Dzień tygodnia

 

Godzina

1

Block Stanisława

czwartek

10.30-11.25

34

Meisner -  Kwiatkowska Marlena

wtorek

10.40-11.25

2

Byczkowska Irena

 

poniedziałek

12.20-13.05

35

Nastały Urszula

wtorek

11.00-12.00

3

Brzostowska Barbara

 

----------------

-------------

36

Ostoja-Lniska Hanna

 

środa

12.00-13.05

4

Chlebba Jolanta

 

wtorek

12.30-13.05

37

Głodowska Agnieszka

 

Środa

11.40-12.15

5

Chrapkowska Ewa

 

czwartek

11.30-12.15

38

Penkowski Arkadiusz

wtorek

11.25-12.20

6

Chrapkowska Anna

wtorek

8.50 – 9.35

39

Pobłocki Paweł

środa

11.30-12.15

7

Cyrocka Iwona

 

czwartek

15.00-16.00

40

Socha Karina

 

piątek

14.55-15.30

8

Czaja Emilia

 

poniedziałek

9.40-10.25

41

Plichta Ewa

czwartek

9.40-10.25

9

Dymek Maria

 

środa

11.30-12.15

42

Pytka Roman

wtorek

10.40-11.25

10

Elwart Seweryna

 

czwartek

10.40-11.25

43

Rejter Elżbieta

wtorek

15.30-16.15

11

Formella Marzenna

 

-----------

--------------

44

Riegel Teresa

wtorek

10.00-11.00

12

Fryt Magdalena

 

środa

9.40-10.25

45

Ropella Edyta

poniedziałek

13.15-14.00

13

Frankowska Justyna

 

wtorek

12.20-13.05

46

Rybakowska Renata

wtorek

9.40-10.25

14

Furman Marta

 

środa

8.50-9.35

47

Rychert Aleksandra

 

czwartek

10.40-11.25

15

Paczoske Beata

 

wtorek

14.00-15.00

48

Skalska Danuta

poniedziałek

13.15-14.00

16

Kostewicz Bożena

 

czwartek

9.40-10.25

49

Stankowska Jolanta

poniedziałek

10.40-11.25

17

Kostrzewa Dominika

 

środa

10.40-11.25

50

Kwidziński Błażej

 

czwartek

12.20-13.05

18

Kamińska – Zwara Klaudia

wtorek

10.40 -11.25

51

Stefanowski Mirosław

środa

12.20-13.05

19.

Kamińska Dorota

 

środa

9.40-10.25

52

Stencel Joanna

poniedziałek

13.15-14.05

20.

Karasiński Piotr

 

poniedziałek

11.30-12.15

53

Szulc Marcin

piątek

8.50 – 13.05

21

Kąkol Ryszard

 

wtorek

11.30-12.15

54

Szutenberg Mirosław

piątek

14.00-15.00

22

Kiedrowska Bożena

 

---------------

---------------

55

Turska Dorota

 

poniedziałek

10.40-11.25

23

Klaman Daria

 

środa

10.40-11.25

56

Ulenberg Arkadiusz

piątek

10.40-11.25

24

Kosanecka Justyna

 

środa

9.40-10.25

57

Ustowska Anna

piątek

11.30-12.15

25

Klaman Sylwia

 

piątek

12.20-13.05

58

Wilma Ewa

wtorek

9.00-8.50

26

Klasa Małgorzata

 

środa

13.15-14.00

59

Wenta Joanna

wtorek

10.40-11.25

27

Kluge Justyna

 

środa

14.00-15.00

60

Węsierski Jarosław

poniedziałek

9.40-10.25

28

Kostecka Kinga

 

czwartek

10.40-11.25

61

Wieczorek Joanna

poniedziałek

8.50-9.35

29

Kowalewska Elżbieta

 

wtorek

14.05-14.50

62

Wódczyńska Magdalena

poniedziałek

8.00-8.45

30

Śliwiński Marcin

 

wtorek

10.40-11.25

63

Ziemann Danuta

poniedziałek

11.30-12.15

31

Mejer Martyna

wtorek

12.20-13.05

64

Wnuk Lipiński Piotr

wtorek

11.30-12.15

32

Maczulis Grażyna

poniedziałek

 

12.20-13.05

65

Zalewska Agnieszka

 

czwartek

10.40-11.25

33

Makurat Rafał

 

środa

13.15-14.00

66

Zaborowska Lucyna

----------------

---------------