W dniach 23-25.09.2015 r. klasa II LOc wyjechała na obóz językowo - sprawnościowy do Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego „Dorota” w Łapinie pod opieką wychowawcy p. Arkadiusza Ulenberg oraz p. Iwony Cyrockiej.

Przez cały wyjazd mogliśmy delektować się cudownym, bezchmurnym niebem oraz rześkim powietrzem leśnych zakątków i zamienić cztery ściany klasy na przestrzeń pełną zieleni i tajników natury.
                Podczas obozu pielęgnowaliśmy język angielski, ucząc się wspólnie i grając w różne gry dzięki, którym nabraliśmy łatwości i śmiałości do rozmowy w języku obcym. Nie zabrakło oczywiście gier integracyjnych, przy których mogliśmy uruchomić swoją wyobraźnie, pokazać siebie oraz wspólnie zintegrować się podczas współpracy. Przez trzy dni aktywnie braliśmy udział w zajęciach sprawnościowych, gdzie przyszło nam wykazać się sprytem i zdolnościami fizycznymi. Kwintesencją wyczerpującego i owocnego dnia było ognisko, gdzie wspólnie mogliśmy się relaksować i spędzić mile czas w gronie przyjaciół z klasy.

Takie wyjazdy jak ten są niezapomniane, łączą wiele pożytecznych czynników, które są nie tylko przyjemnością i rozrywką, ale także spotkaniem z niuansami niedostrzegalnych sposobów nauki
w miły sposób. Śledzimy kartki z kalendarza, czekając na kolejny doborowy wyjazd.

ob_lapino_1
ob_lapino_1 ob_lapino_1