Dnia 14 kwietnia odbyła się Gra Terenowa miejska w okolicach Jeziora Klasztornego Małego w ramach Innowacji Pedagogicznej

Organizatorem była klasa 3TE.Uczniowie na 10 stanowiskach przygotowali wiele interesujących zadań z biologii i geografii dla uczniów klasy 2LOD.

Uczniowie z tej klasy sprawdzali swoją wiedzę podzieleni na 4 grupy.

Rywalizacja była bardzo zacięta , wynik był następujący:

1 miejsce – grupa 1

2 miejsce – grupa 4

3 miejsce – grupa 2 

4 miejsce – grupa 3

A wszystko się działo pod nadzorem p. Ewy Mania i p. Jolanty Stankowskiej.