Organizatorem była klasa 3TE.Uczniowie na 10 stanowiskach przygotowali wiele interesujących zadań z biologii i geografii dla uczniów klasy 2LOD.
Uczniowie z tej klasy sprawdzali swoją wiedzę podzieleni na 4 grupy.
Rywalizacja była bardzo zacięta , wynik był następujący:
1 miejsce – grupa 1
2 miejsce – grupa 4
3 miejsce – grupa 2
4 miejsce – grupa 3
A wszystko się działo pod nadzorem p. Ewy Mania i p. Jolanty Stankowskiej.




