W dniu 30 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs z chemii pt.:”Woda – źródłem życia”. Brała w nim udział młodzież z drugich klas (po 3 osoby z każdej klasy). Ich zadaniem było rozwiązanie krótkiego testu o wodzie, która występuje wokół nas. Po wypełnieniu testu uczniowie obejrzeli prezentację na temat wody.
Laureaci naszego konkursu:
– I miejsce klasa 2TI
-II miejsce klasa 2TR
– III miejsce klasa 2TE
Wszyscy uczniowie otrzymali wyróżnienia – dyplomy i słodką przekąskę. Dziękujemy za zaangażowanie.
Konkurs odbył się dzięki współpracy pani Jolanty Stankowskiej i pani Beaty Majewskiej.



