Konkurs fotograficzny „Książka i moje zwierzę w obiektywie”

Konkurs był bardzo ciekawym i kreatywnym wydarzeniem. Uczestnicy mieli okazję połączyć swoją pasję do fotografii, książek i zwierząt. Zdjęcia były pomysłowe, pełne emocji i pokazywały wyjątkową więź między właścicielami a ich pupilami.

Dnia 11 maja 2026 r. komisja w składzie, panie:  Seweryna Elwart, Beata Paczoske, Anna Ustowska przyznały pierwsze trzy miejsca,

I miejsce    Emilia Łappo  3 TRH „Gadzia czytelnia”

II miejsce   Wiktoria Kowalewska 3 LOC

III miejsce  Amelia Arendt 3TRH  „Między stronami a spacerem”

Serdecznie dziękujemy uczestnikom konkursu i gratulujemy!!!

Urszula Nastały nauczyciel bibliotekarz

I miejsce Emilia Łappo gadzia czytelnia

I miejsce Emilia Łappo „Gadzia czytelnia”