Konkurs był bardzo ciekawym i kreatywnym wydarzeniem. Uczestnicy mieli okazję połączyć swoją pasję do fotografii, książek i zwierząt. Zdjęcia były pomysłowe, pełne emocji i pokazywały wyjątkową więź między właścicielami a ich pupilami.
Dnia 11 maja 2026 r. komisja w składzie, panie: Seweryna Elwart, Beata Paczoske, Anna Ustowska przyznały pierwsze trzy miejsca,
I miejsce Emilia Łappo 3 TRH „Gadzia czytelnia”
II miejsce Wiktoria Kowalewska 3 LOC
III miejsce Amelia Arendt 3TRH „Między stronami a spacerem”
Serdecznie dziękujemy uczestnikom konkursu i gratulujemy!!!
Urszula Nastały nauczyciel bibliotekarz

I miejsce Emilia Łappo „Gadzia czytelnia”
