W dniu 22 kwietnia w naszej szkole odbył się Test na Dzień Ziemi. Uczestnikami byli chętni uczniowie. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 40 zamkniętych pytań.
Uczniowie, którzy osiągnęli najlepszy wynik:
- J Kalkowski 1LOD
- I Kłopotek-Główczewski 1TI
- A Elwart 3TRH, F Stankowski 1TE
- A Drążkowska 3TR, I Jażdżewski 1LOC
- D Cirocka 3TR, P Bieszka 3TI
- K Janiszewski 1LOD
- S Łoś 3TI, M Lademann 1TE
- K Zaborowska 3TRH, M Balerstet 1LOC, A Domaszk 3TRH, M Richter 3TR
- A Miotk 1TE
- K Kropidłowska 3TR, K Jażdżewski 3TI
GRATULACJE!
Test zorganizowała i przeprowadziła p Ewa Mania.
