W piątek 7 czerwca br. w Warszawskim Domu Technika NOT uczniowie klasy III TE Wiktoria Żołądź i Dominik Wałaszkowski wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej ogólnopolski konkurs informatyczny  GEEK „Postaw na wynalazek”, w którym zajęli 2. miejsce. Nagrody laureatom wręczał Wiceprezes Rady Ministrów Pan Krzysztof Gawkowski.  Pan Minister wygłosił okolicznościowy wykład na temat „Patentować czy nie patentować – dylematy twórcy”.  Wzbudził on bardzo duże zainteresowanie laureatów konkursu. 

Na wyróżnionych czekało wiele ciekawych atrakcji. Zwiedzili z przewodnikiem, znajdujące się w Pałacu Kultury, Narodowe Muzeum Techniki oraz wzięli udział w  spacerze literackim szlakiem bohaterów książki „Idzie.my”.

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne i prestiżowe nagrody, które będą motorem napędowym do zdobywania dalszych sukcesów!

opiekunowie:

Sławomir Szymański

Barbara Kruca

 

Podsumowanie na stronie SIS

Prezentacja

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9

Więcej zdjęć

III Liceum Ogólnokształcące nauka trwa 4 lata

Technikum Nr 2 nauka trwa 5 lat

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 nauka trwa 3 lata