Zmagania Ogólnopolskiego konkursu trwały cały rok szkolny. Ścigali się uczniowie z kilkunastu województw. Z ZSZiO na Wzgórzu dobiegły z tytułem finalisty aż trzy uczennice: Roksana Mielewczyk z II LOc, Antonina Zdrojewska z II LOd oraz Paulina Kwiatkowska z II TR. Koordynatorem przedsięwzięcia na Wzgórzu jest Pani Marta Furman, która już dzisiaj zaprasza do uczestnictwa w kolejnej, XVI edycji 2024/2025

Gala była magiczna, pełna artystycznych wrażeń, tłumu uczestników. Organizatorzy zadbali o każdy detal przedsięwzięcia. Pomorski Kurator Oświaty, Grzegorz Kryger, przewodniczył uroczystości.

Sala wypełniona po brzegi, scena pełna młodych czytelników oraz wielkie literackie emocje i wzruszenia Galę uświetniły liczne atrakcje: występ iluzjonisty Tomasza Juszy, prezentacje multimedialne i występy wokalno-artystyczne w wykonaniu uczniów.

 

Maraton czyteln...
Maraton czytelniczy Maraton czytelniczy
Maraton czyteln...
Maraton czytelniczy Maraton czytelniczy
Maraton czyteln...
Maraton czytelniczy Maraton czytelniczy
Maraton czyteln...
Maraton czytelniczy Maraton czytelniczy
Maraton czyteln...
Maraton czytelniczy Maraton czytelniczy
Maraton czyteln...
Maraton czytelniczy Maraton czytelniczy
Maraton czyteln...
Maraton czytelniczy Maraton czytelniczy
Maraton czyteln...
Maraton czytelniczy Maraton czytelniczy

III Liceum Ogólnokształcące nauka trwa 4 lata

Technikum Nr 2 nauka trwa 5 lat

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 nauka trwa 3 lata