W dniu 11 marca 2021 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje okręgowe VI OWIUHM, w których wzięło udział 21 uczniów z 4 szkół takich jak  ZSE-U w Bytowie, ZSGŻiA w Lęborku, ZSE w Tczewie, oraz z ZSZiO w Kartuzach.
Etap okręgowy odbył się z zachowaniem reżimu sanitarnego jaki obowiązuje podczas  przeprowadzanie egzaminów w szkołach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy byli najlepsi w eliminacjach szkolnych tj. Marcin Zielonka i Krzysztof Czaja z kl. IV TE, Ewelina Pupacz z kl. III TE,  Natalia Wenta i Marcel Dawidowski z kl. II TEg, Albert Drewing z kl. II TEp.

Tematem przewodnim  tegorocznej edycji olimpiady jest  „Kryzys jako zjawisko ekonomiczne w teorii i praktyce gospodarowania”.

Komitet Główny Olimpiady planuje przeprowadzenie finału w dniu 23 kwietnia 2021 roku. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zdobędą tytuł finalisty, który uprawnia do zwolnienia z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe,  prawo do ubiegania się o stypendia naukowe a dla szkoły cenne punkty w rankingu najlepszych szkół w Polsce.

Wszystkim życzymy zakwalifikowania się do finału. Organizacja olimpiady w szkole zajęła się Maria Dymek i Małgorzata Klasa.

wiuhm_21_1
wiuhm_21_1 wiuhm_21_1