Rok szkolny 2023/2024

Od nowego roku szkolnego funkcje opiekuna Samorządu Uczniowskiego pełnią Anna Dzienisz i Justyna Wardyn.

Kiermasz Książek

W dniach od 11 do 14 września 2023 r. odbył się kiermasz książek. W tym roku szkolnym w innej formie. Starsze klasy sprzedawały książki uczniom z klas młodszych.

Przyjęcie pierwszaków do naszej szkoły

2 października 2023 r. starsi koledzy przyjęli do społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych. Otrzęsiny zaczęły się od złożenia ślubowania, sprawdzenia wiedzy o szkole. Następnie odbyły się wspólne gry i zabawy, a na koniec był wspólny taniec.

Realizacja projektu Młodzi Głosują 2023

Samorząd Uczniowski przystąpił do projektu Młodzi Głosują 2023. Jednym z elementów było przeprowadzenie symulacyjnego głosowania, które odbyło się 10 października. Udział wzięli uczniowie klas III i IV LO oraz III, IV i V Technikum. Celem działań było upowszechnienie wiedzy o prawach i obowiązkach obywateli, znaczenie wyborów w funkcjonowaniu demokratycznego państwa prawa oraz zasady organizacji wyborów.

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedstawiciele Samorządu złożyli życzenia dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Działania w poprzednich latach