Dzień Edukacji

„Całe życie jest szkołą” to motto uroczystego apelu przygotowanego przez uczniów klasy IV TE a, I TE a pod kierunkiem nauczyciela Renaty Kobiela z okazji Święta Edukacji Narodowej. Wraz z życzeniami dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników administracji, uczniowie zaprezentowali kabaret  i piosenki związane z życiem szkoły. Podczas uroczystości obecny był pan wicestarosta Bogdan Łapa  i pan Wiceprzewodniczący Mirosław Szutenberg.

Apel był okazją, aby podziękować nauczycielom, pedagogom i pracownikom szkoły za trud, jaki wkładają w kształcenie i wychowanie młodzieży. Nagrodę Starosty Kartuskiego  otrzymały Grażyna Maczulis, Joanna Stencel i Magdalena Fryt.  Nagrodę dyrektora szkoły otrzymali: Teresa Riegel, Justyna Kluge, Mirosław Szutenberg, Klaudia Kamińska-Zwara, Renata Kobiela, Irena Byczkowska, Małgorzata Klasa, Jolanta Chlebba, Jarosław Węsierski, Piotr Wnuk-Lipiński.

Za swoją pracę i trud nagrody otrzymali również pracownicy obsługi, administracji: Irena Knut, Halinka Bigus, Genowefa Janzen, Małgorzata Recław, Piotr Blok.

W tym dniu nasi nauczyciele otrzymali również medale Komisji Edukacji Narodowej. Wicedyrektor Joanna Stencel oraz Marlena Meisner-Kwiatkowska zostali wyróżnieni na uroczystej akademii zorganizowanej przez Kuratora Oświaty w Gdańsku.

d_e_1
d_e_1 d_e_1