Od bieżącego roku szkolnego korzystamy z dziennika elektronicznego Vulcan. Dostęp do dziennika dla rodziców możliwy jest na trzy sposoby:

- poprzez wybranie w menu naszej strony internetowej - pozycji Dla rodziców następnie Dziennik elektroniczny lub

- poprzez kliknięcie żółtego przycisku E-DZIENNIK na stronie głównej naszej strony internetowej lub

- poprzez wprowadzenie w przeglądarce adresu: https://eduone.pl/powiatkartuski

Pierwsze logowanie:

Rodzic loguje się do e-dziennika przy użycia adresu e-mail podanego w Kwestionariuszu osobowym podczas rekrutacji dziecka do szkoły lub przy użyciu adresu e-mail podanego wychowawcy w trakcie spotkania z rodzicami.

Podczas pierwszego logowania należy utworzyć hasło, w tym celu należy:

- przejść na stronę e-dziennika

- kliknąć przycisk Zaloguj się

kliknąć odnośnik Przywróć dostęp (poniżej pola Hasło)

- wprowadzić adres e-mail przekazany podczas rekrutacji lub wychowawcy

- zaznaczyć pole obok "Nie jestem robotem" (jeśli taki napis się pojawia)

- kliknąć przycisk Wyślij wiadomość

- odebrać wiadomość w skrzynce mailowej pod wprowadzonym adresem i postępować zgodnie z instrukcjami otrzymanymi w mailu.

Przejście powyższego procesu pozwoli na utworzenie hasła dostępowego dla rodzica. Od tego momentu będzie możliwe logowanie do e-dziennika przy użyciu adresu e-mail i hasła.