Małgorzata Klasa nauczycielka przedmiotów ekonomicznych w ZSZiO w Kartuzach  wyróżniona wśród osób zasłużonych dla Pomorza

w obszarze edukacji

W dniu 14 października 2023 r podczas uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej 41 osób z województwa pomorskiego otrzymało wyróżnienie w obszarze edukacji w związku z 25-leciem Samorządu Województwa Pomorskiego.

Uroczystość odbyła się w Operze Bałtyckiej a wyróżnienia wręczali Jan Kleinszmidt -Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego i Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego

Każdy z laureatów otrzymał statuetkę Gryfa Pomorskiego oraz pamiątkowy dyplom. Wśród wyróżnionych bohaterów znalazła się Pani Małgorzata Klasa, wieloletnia nauczycielka rachunkowości finansowej w ZSZiO w Kartuzach.

To ogromne wyróżnienie nie tyko pani profesor ale również całej społeczności szkolnej zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Pan Marszałek Mieczysław Struk w  laudacji przypomniał, że pani Małgorzata Klasa jest laureatką nagrody Ministra Edukacji z 2017 roku i posiada tytuł Nauczyciel Pomorza 2018 roku, jest edukatorem kształcenia zawodowego.

Pani Małgorzacie Klasa  i całej społeczności szkolnej ze Wzgórza w Kartuzach gratulujemy, życzymy  zadowolenia z pracy i wielu kolejnych sukcesów zawodowych.