Intel to znany producent procesorów. Uczniowie Naszej szkoły, klasa 2 TI wraz z wychowawcą, jako jedni z nielicznych, mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć gdańskie centrum rozwojowo - badawcze informatycznego giganta.

Pracownik firmy, Pan Nikola Kraljevic, pokazał nam cały kampus firmy, jak wygląda największe laboratorium, tzw. Mega Lab, oraz Audio Lab, zajrzeliśmy do przestrzeni  udostępnionych pracownikom firmy: siłownia czy strefy relaksu. Warto dodać, że Gdański odział jest największym centrum technologicznym badań i rozwoju Intela w Europie i jednym z największych tego typu ośrodków na świecie.

Dziękujemy za ten dzień pełen wrażeń

Wyjazd był możliwy m.in. dzięki zaangażowaniu pana Arkadiusza Ludwikowskiego, za co serdecznie dziękujemy

Dziękujemy również panu Kacprowi Beirowskiemu za sprawowanie opieki podczas tego wyjazdu.