Młodzieżowe Wybory

19 października odbyły się w Naszej szkole Młodzieżowe Wybory Samorządowe w ramach akcji Młodzi Głosują organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Wzięły w nich udział 303 osoby czyli 42% uprawnionych do głosowania.  Sprawdź jakie były wyniki!!

MARZYCIELSKA POCZTA

W dniach od 10 do 16 grudnia w naszej szkole została przeprowadzona akcja związana z Solidarną Szkoła polegająca na przyłączeniu się do przedsięwzięcia pisania listów do chorych dzieci Marzycielska Poczta. Organizatorzy rozdali po klasach ciekawe i ważniejsze informacje o dziecku do którego dana klasa miała napisać list grupowy bądź osobisty. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie przyłączyli się do akcji. Otrzymaliśmy dużą ilość listów świątecznych, paczek i prezentów , które przesłaliśmy dzieciom.

z1
z1 z1
z2
z2 z2