Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach na Wzgórzu realizują projekt społeczny w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii.                                                                                                  

Grupa uczniów ZSZiO - Fabian Marszałkowski, Piotr Brylowski, Dominika Górlikowska, Jagoda Pakur oraz Oliwia Hinc - przygotowała akcję „PoProstuMożesz”, skierowaną głównie do młodzieży . Mają już za sobą zajęcia z uczniami klas 4-8 z różnych szkół powiatu kartuskiego, podczas których starali się wydobyć z obecnych ich prawdziwe pasje i pomóc je dalej rozwijać.

Inicjatywa pod hasłem "PoProstuMożesz" ma na celu pomóc ludziom w każdym wieku w rozwijaniu zainteresowań oraz hobby.

Stworzyli też autorską grę planszową, która pozwala  zapoznać się z wiedzą na temat wszelakich hobby jak również  poznać daną osobę lepiej. Działają  również w social mediach takich jak Facebook i Instagram, oraz TikTok.

 

Zespół projekto...
Zespół projektowy z opiekunem Zespół projektowy z opiekunem
Uczniowie szkół...
Uczniowie szkół podstawowych powiatu kartuskiego Uczniowie szkół podstawowych powiatu kartuskiego
Gra planszowa s...
Gra planszowa stworzona przez uczestników projektu Gra planszowa stworzona przez uczestników projektu
Prelekcje
Prelekcje Prelekcje
Gra planszowa s...
Gra planszowa stworzona przez uczestników projektu Gra planszowa stworzona przez uczestników projektu
Uczniowie szkół...
Uczniowie szkół podstawowych powiatu kartuskiego Uczniowie szkół podstawowych powiatu kartuskiego
Uczniowie szkół...
Uczniowie szkół podstawowych powiatu kartuskiego Uczniowie szkół podstawowych powiatu kartuskiego
Uczniowie szkół...
Uczniowie szkół podstawowych powiatu kartuskiego Uczniowie szkół podstawowych powiatu kartuskiego

III Liceum Ogólnokształcące nauka trwa 4 lata

Technikum Nr 2 nauka trwa 5 lat

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 nauka trwa 3 lata