„Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem”

Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach 21 listopada 2015 roku zorganizowało w Gościńcu Kaszubskim akcję charytatywną „Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem” na rzecz potrzebującej młodzieży ZSZiO w Kartuzach.

W sobotni wieczór spotkali się lokalni przedsiębiorcy, rodzice uczniów nauczyciele i absolwenci ZSZiO w Kartuzach po to, aby pomóc innym.

W czasie spotkania licytowano oryginalną piłkę nożną PZPN z podpisami reprezentantów narodowej kadry piłkarskiej, proporczyk z podpisami zawodników FCBARCELONY, piłkę z podpisem A. Siódmiaka do gry w piłkę ręczną, własnoręcznie robione produkty świąteczne przekazane przez młodzież ZSZiO w Kartuzach oraz darowizny przekazane przez lokalnych przedsiębiorców.

Podczas spotkania odbył się koncert szkolnego zespołu z ZSZiO w Kartuzach pod opieką pani D. Kostrzewy. Miłą niespodziankę muzyczną przygotowały J. i A. Rybakowskie oraz orkiestra ze Mściszewic.

Serdeczne podziękowania za wsparcie tej akcji charytatywnej składamy PZPN oraz wszystkim lokalnym przedsiębiorcom, którzy przekazali swoje produkty do licytacji.

Za okazane serce serdecznegorące podziękowania składamy również wszystkim tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w czasie tej akcji charytatywnej.

Zarząd Stowarzyszenia.