Zwycięstwo w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Ręcznej Chłopców , które miało miejsce na hali sportowej w Przodkowie dało awans szkolnej reprezentacji do I etapu wojewódzkiego, który odbył się w Wejherowie. Faworytem tego turnieju była szkoła z Wejherowa. Po za tym startowały tam szkoły z Lęborka, Kartuz oraz Kłanina. Już na samym początku odbył się pierwszy mecz pomiędzy Wejherowem a ZSZ i O w Kartuzach, który tak naprawdę dawał zwycięzcy awans do ścisłego finału w Kwidzynie. Nasz reprezentacja rozpoczęła mecz nieskutecznie przegrywając po 5 min. 4:0. Do przerwy gospodarz prowadził już tylko jedna bramką i gdyby sędzia uznał dla nas bramkę oraz podyktował rzut karny wynik mógłby być inny. Niestety druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza i już do końca Wejherowo nie oddało prowadzenie ostatecznie wygrywając 19:13. Na pocieszenie nasza reprezentacja wygrała z Kłaninem oraz Lęborkiem. Opiekunem drużyny jest Pan Rafał Makurat.