Finał Wojewódzkiej Licealiady w Tenisie Stołowym po raz trzeci rozegrany w naszej szkole.

Najlepsi zawodnicy szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego w dniu 07.04.2016 r. spotkali się w rywalizacji zespołowej w tenisie stołowym. Powiat Kartuski osiągnął szczególny sukces wygrywając zawody w kategorii chłopców, natomiast w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła drużyna ze Starogardu Gdańskiego. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła II miejsce w Półfinale Wojewódzkim przegrywając bezpośredni mecz z drużyna z Wejherowa, (zabrakło jednego punkty do zwycięstwa) która ostatecznie zdobyła brązowy medal w finale.

Warto przypomnieć, że w rozegranych 11 marca Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych „Dwie Rakiety” w Goręczynie Powiat Kartuski również zwyciężył klasyfikację zespołową, a Jakub Sildatk zajął III miejsce w klasyfikacji indywidualnej, natomiast w innych zawodach rozegranych w Miechucinie zajął I miejsce indywidualnie. Uczniowie reprezentujący ZSZ i O w Kartuzach, a tym samym powiat kartuski od wielu lat przynoszą wiele satysfakcji naszej szkole. Spośród najlepszych mozna wyróżnić; Adriannę Teclaf, Małgorzatę Lejk, Martynę Socha, Patrycję Lech, Jakuba Sildatk, Bartosza Garskiego i Karola Wentę
Już teraz zapraszamy 17 i 23 kwietnia do dopingowania naszych uczniów biorących udział w Indywidualnych Mistrzostwach Kartuz w Tenisie Stołowym, które odbędą się w naszej szkole. Należy zaznaczyć, że jest to impreza podsumowująca całkowitą rywalizację w sezonie 2015/2016. Do udziału w zawodach mogą zgłaszać się wszyscy chętni. Takie zawody organizowane przez UKS „Orzeł” Kartuzy odbędą sie po raz 15. Zapraszamy do udziału.