Sukces uczennicy ze Wzgórza w Warszawie

Marta Okrój z kasy IV Technikum Organizacji Reklamy z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach wzięła udział w konkursie pt. „Zaplanuj swoją przestrzeń” organizowanym przez Politechnikę Warszawską i pokonując rywali z całej Polski otrzymała indeks na tą renomowaną uczennicę. Konkurs składał się z trzech etapów. Pod koniec marca uczennica rozwiązała test internetowy. Okazało się, że zakwalifikowała się do kolejnego etapu, który odbył się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Był to etap pisemny, po którym wyłoniono dziesięciu najlepszych, aby zmierzyli się oni w etapie ustnym. Marta przeszła wszystkie te etapy i została nagrodzona indeksem. Od października zostanie studentką Politechniki Warszawskiej na wydziale Geodezji i Kartografii, na kierunku Gospodarka Przestrzenna.
Uczennicę do konkursu przygotowała nauczycielka geografii p. Edyta Ropella.

zapl przestrz_1
zapl przestrz_1 zapl przestrz_1