Konkurs Akademii Kolibra

Wielki sukces uczennicy klasy II Technikum Ekonomicznego – Marty Okroj w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Akademii Kolibra w Warszawie. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pod koniec marca uczennica napisała esej na jeden z trzech wybranych tematów ekonomicznych. Okazało się, że wśród 30 najlepszych prac znalazł się także esej Marty. W ramach przygotowania do drugiego etapu uczestnicy wzięli udział w cyklu spotkań z ekspertami w dziedzinie ekonomii, którzy wygłosili swoje prelekcje. Temat wszystkich zajęć łączył jeden motyw przewodni: „zadłużenia i oszczędności”, który scalał całą czwartą edycję Akademii. W niedzielę 17 kwietnia w Warszawie odbyły się ustne egzaminy końcowe, w których Marta zdobyła tytuł laureata i wygrała możliwość uczestnictwa w kursie przedsiębiorczości w Alternatywnej Szkole Biznesu i Rozwoju Osobistego w Warszawie oraz wiele książek o tematyce ekonomicznej.

Na zdjęciu Marta Okroj z finalistami oraz Posłem na Sejm RP Jakubem Kuleszą.

akademia kolibr...
akademia kolibra_3 akademia kolibra_3