Wycieczka kl. II i III TOR do Gdyni

6 października klasa II TOR i III TOR pod opieką Pań Renaty Rybakowskiej i Darii Klaman wzięły udział w wycieczce dydaktycznej do Gdyni do Centrum Handlowego Riviera, której tematem przewodnim  było poznanie zasad tworzenia fotografii reporterskiej. Wyjazd miał za zadanie przyzwyczaić do samodzielnej, regularnej pracy z aparatem fotograficznym,  a przede wszystkim do rozwijania swojej wiedzy i widzenia fotograficznego. Nabytą wiedzę teoretyczną z zajęć uczniowie wykorzystali do wykonania własnych fotografii, które w dalszym etapie podlegały konsultacjom i ocenie na zajęciach z pracowni fotografii.
Panie Renata Rybakowska i Daria Klaman dziękują za otwartość i zaangażowanie w program wycieczki,  a zwłaszcza za wspaniałe zdjęcia. Oto kilka wybranych.

wyc 2 i 3 tor_1
wyc 2 i 3 tor_1 wyc 2 i 3 tor_1