V Wojewódzki Konkurs „Amator Rachunkowości” - indeks na Sopocką Szkołę Wyższą dla dwóch uczennic z klasy IV TE z ZSZiO w Kartuzach.

W grudniu, w Sopockiej Szkole Wyższej odbyła się V edycja konkursu z rachunkowości „Amator Rachunkowości”. Udział wzięło 9 szkół  ekonomicznych z województwa pomorskiego w tym dwie z powiatu kartuskiego. Nasza młodzież osiągnęła  duży sukces, która po części testowej zajęła kolejno :Aleksandra Walkusz  I miejsce,  Martyna Krefta II miejsce, Maciej Kamieński III miejsce Oliwia Armatowska V miejsce.

W drugiej części tego konkursu przeprowadzono rozgrywki drużynowe na zasadzie zabawy  w postaci rebusów, kalambury czy familiady. Zabawa dotyczyła znajomości ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych jak również  znajomości  języka angielskiego w rachunkowości. Trochę szczęścia i odwagi zabrakło drużynie Aleksandry Walkusz i  Martyny Krefta, które zajęły  II miejsce otrzymując indeks na  Sopocką Szkołę Wyższą  oraz drużynie Oliwii Armatowskiej i Macieja Kamieńskiego, która zajęła III miejsce.  Wszyscy nasi uczniowie otrzymali dyplomy  z tytułem laureata  i nagrody rzeczowe. Uczniów klasy IV technikum ekonomicznego  do konkursu przygotowywała Pani prof. Małgorzata Klasa.

Wszystkim gratulujemy osiągnięć w zakresie rachunkowości i życzymy dalszych sukcesów.

amator rach_1
amator rach_1 amator rach_1