W listopadzie 2016 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Geograficzny pod nazwą „Geo- Planeta” , który jest przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” – Ogólnopolskiego Organizatora Konkursu. Pytania konkursowe obejmowały materiał z zakresu geografii fizycznej, społeczno- ekonomicznej i regionalnej dotyczącej znajomości  Polski oraz świata. Najlepszy wynik w szkole uzyskała Dagmara Damps z klasy II LOc, drugi Magdalena Tusk z II TOR a trzecie miejsce zajęły Julia Lewna i Natalia Grotha z II LOc. Wyróżnionym gratulujemy i zachęcamy pozostałych do sprawdzenia swoich możliwości za rok!