Szanowni Państwo,

W dniu 27 marca 2017 roku, o godz. 12.00, w budynku Stacji Kultura. ul. Dworcowa 8 w Lęborku, odbędzie się konferencja pn. "ERASMUS + - podnoszenie kompetencji zawodowych na rynku pracy uczniów i absolwentów szkół zawodowych" w ramach projektu "TRY EUROPE - zagraniczne staże zawodowe dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych z województwa pomorskiego"  współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus +.

W ramach projektu planowane są dwie mobilności do Hiszpanii i Niemiec dla absolwentów w zawodach: Technik Hotelarz, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Technologii Żywienia - cukiernik, Technik Organizacji Reklamy, Technik Informatyk, Technik Teleinformatyk, Technik Ekonomista, Technik Logistyk, Technik Handlowiec.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu uczniów klas IV, kształcących się w podanych zawodach wraz z opiekunami. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o potwierdzenie chęci przybycia poprzez wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego oraz odesłanie go na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 20 marca 2017 roku

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 531 737 430.

W załączeniu przesyłamy formularz zgłoszeniowy, program konferencji oraz informację o projekcie.

Z poważaniem,
Alina Fegler - Kotkiewicz