Indeks na Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

dla Aleksandry Walkusz

z Technikum Ekonomicznego w Kartuzach

Aleksandra Walkusz z Technikum Ekonomicznego w Kartuzach znalazła się w gronie laureatów XVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych na UMK w Toruniu.

Uczennica, w dniu 04 kwietnia 2017 roku, na uroczystej, Ogólnopolskiej Konferencji Adeptów Rachunkowości na UMK  Toruniu, odebrała indeks na Wydział Ekonomiczny i Zarządzania tej uczelni.

W   konkursie  udział wzięło 230 uczniów z 51 szkół  ekonomicznych z całej Polski.

Z Technikum Ekonomicznego w Kartuzach uczestniczyli również, Maciej Kamiński, który został finalistą oraz Martyna Krefta, wszyscy z klasy IV Technikum  Ekonomicznego. Aleksandra Walkusz, odkryła  swoje zainteresowanie rachunkowością  i bardzo chciałaby w przyszłości pracować samodzielnie, jako biegły rewident. Ola, już realizuje marzenia zapewniając sobie miejsce na dobrej uczelni w kraju.

Teraz przed Olą egzaminy maturalne, które otworzą jej możliwości studiowania i drogę kariery zawodowej w dziedzinie rachunkowości. Uczniowie z ZSZiO w Kartuzach co roku zdobywają indeksy na tę uczelnię i z nich korzystają.

Bardzo cieszy fakt, opiekuna naukowego Panią Małgorzatę Klasa, że  absolwentki ZSZiO w Kartuzach, Karolina Sychta i Honorata Pawelczyk, które studiują  finanse i rachunkowość, udzielają się w Kole Naukowym Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, że nauczyciele akademiccy bardzo je chwalą, że są one najlepszymi studentkami na roku. Karolina Sychta jest wiceprezesem Koła Naukowego Rachunkowości.

Oli, Martynie i Maćkowi życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych i realizowania marzeń a studentkom ukończenia studiów z najwyższą oceną i znalezienia dobrej pracy w kraju.

indeks umk_1
indeks umk_1 indeks umk_1