W konkursie wiedzy o CSR , zorganizowanym przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu, udział wzięła duża grupa uczniów z klasy III TE . Etap szkolny tego konkursu  polegał na  teście wiedzy online z zakresu upowszechniania idei  społecznej odpowiedzialnego biznesu.

Duża grupa 18 uczniów  z technikum ekonomicznego zakwalifikowała się do II etapu tego konkursu. Etap ten odbył się 30 marca 2017 na Uniwersytecie Gdańskim.

Cała klasa III TE,  w tym dniu, brała udział w wycieczce edukacyjnej. Uczniowie pod opieką wychowawcy, Pani Ewy Chrapkowskiej i Pani Małgorzaty Klasa, zwiedziła Uniwersytet Gdański Wydział Zarządzania i Wydział Ekonomii oraz Sopot z najdłuższym molo w Europie (511,5 m )

Wycieczkę uczniowie odbyli nowoczesną, bardzo wygodną koleją, podziwiając przez okna pociągu piękne i bogate Kaszuby. Szkoda tylko, że nikt z uczniów nie zakwalifikował się do finału, gdzie na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

konk csr_1
konk csr_1 konk csr_1