W dniach 23-24.10.2017 r. uczniowie klas maturalnych III LO b, III LO c oraz IV TOR uczestniczyli w obozie matematycznym zorganizowanym przez nauczycielki matematyki – panie: Teresę Riegel, Elwirę Furman i Lucynę Zaborowską. Zajęcia warsztatowe odbywały się w Dworku na Błotach w Załakowie, gdzie wszystkim przypadły do gustu świetne warunki lokalowe i żywieniowe. Podczas intensywnej pracy młodzież utrwalała zagadnienia maturalne i przyswajała nowe treści. Ci, którzy mieli wcześniej problemy z opanowaniem materiału realizowanego w szkole, teraz mieli doskonałą okazję, aby wyrównać szanse edukacyjne. Dziękujęmy Stowarzyszeniu dla Rozwoju edukacji przy ZSZiO za sfinansowanie dojazdu na obóz i paniom matematyczkom za organizację i opiekę na obozie.  Na maturze damy z siebie wszystko!

Maturzyści

obz mat_1