Dnia 26.10.2017 w bibliotece szkolnej odbył się Wieczór z biblioteką i filmem. Na spotkanie przybyli uczniowie z koła Przyjaciół Biblioteki (Ewelina Domaszk III TE, Marta Kitowska, Izabela Lypiak, Iwona Barzowska, Andrzej Pipka, Wojciech Dawidowski II TE, Marta Toporek I TH, Oliwia Młyńska I LOc oraz absolwentki Oliwia Armatowska i Agnieszka Kobiela), którzy uczestniczyli w grze bibliotecznej Escape the Room. Kilkuosobowa grupa zamknięta została w czytelni i rozwiązywała szereg zagadek, aby odnaleźć klucz umożliwiający wydostanie się na zewnątrz. Liczyło się wykonanie zadania oraz czas (45 min).

Zakończeniem całej zabawy była rozmowa przy kawie na temat przeczytanej książki oraz oglądanie filmu.

wieczor film_1
wieczor film_1 wieczor film_1