W dniu 6 grudnia wolontariusze z naszego koła: Angelika Leyk, Martyna Fiołek, Natalia Damaszk, Weronika Kosater, Marta Dawidowska, Adam Szymichowski, Joanna Okroj i Weronika Kwidzińska pod opieką pani Beaty Gruby udali się do Internatu Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kartuzach, by uczcić tradycyjne Mikołajki. Dzięki zorganizowanej wcześniej w szkole i CH Kaszebe akcji charytatywnej udało się zebrać słodycze i zabawki, z których wolontariusze przygotowali paczki dla podopiecznych ośrodka.  Zabawa mikołajkowa przebiegała w niezwykle miłej i radosnej atmosferze.

Dziękujemy opiekunom i wychowawcom z internatu, a zwłaszcza pani Dorocie Chrapkowskiej, za bardzo gościnne przyjęcie i stworzenie rodzinnej atmosfery w czasie spotkania.

mikolajki_1
mikolajki_1 mikolajki_1